Wybór agencji detektywistycznej

Z roku na rok powstają nowe biura detektywistyczne, popularność, co do wynajęcia prywatnego detektywa rośnie. Jednak na rynku jest wiele biur, agencji, które psują wizerunek tego zawodu i jak się okazuje wybór dobrego biura to nie łatwa rzecz.

Więcej
Profesjonalny sprzęt w pracy detektywa

Detektyw, aby jego praca była efektywna, posługuje się bardzo specjalistycznym sprzętem. Wie jakie narzędzie w danej sytuacji będzie przydatne, dzięki ciągłemu doszkalaniu się z najnowszych technologii. W artykule dowiesz się więcej na temat narzędzi wykorzystywanych przez profesjonalnego detektywa.

Więcej
Usługa sprawdzenia wiarygodności i profesjonalizmu niani

Powierzając swoje dziecko niani, tak naprawdę oddajesz je pod opiekę obcej osobie. Aby zapewnić mu stuprocentowe bezpieczeństwo, musisz być pewny co dzieje się w domu, gdy Ty wychodzisz do pracy. Poznaj naszą ofertę sprawdzania wiarygodności opiekunek do dzieci.

Więcej
Podsłuch - nieocenione narzędzie pracy detektywa

Podsłuchy wydają się być nieocenionym narzędziem w pracy detektywa. Są małe, niezauważalne i praktycznie w sposób ciągły zapewniają kontrolę rozmów obserwowanego podmiotu.

Więcej
Zdrada na wieczorze kawalerskim

Wieczór kawalerski i panieński są wyjątkowymi imprezami w życiu młodych ludzi. To ostatnie tak huczne zabawy przed zmianą stanu cywilnego.

Więcej
Rozpoznanie zdrady partnera i udowadnianie jego winy za rozpad małżeństwa

Z mojej praktyki detektywistycznej wynika, że oznakami zdrady współmałżonka są najczęściej niejednoznaczne jego zachowania na różnych płaszczyznach współżycia rodzinnego.

Więcej

Kontakt