Windykacja zależnych należności

Dość powszechnym zjawiskiem w kraju są trudności z odzyskaniem od kontrahentów należności zwłaszcza w skutek niezapłaconych faktur. Detektyw wyjaśnia, dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego indykatora lub detektywa i z jakimi kosztami jest to związane.

Więcej
Podział majątku dorobkowego jako konsekwencja orzeczenia rozwodu. Detektyw radzi

Z chwilą zawarcia związku małżeńskiego automatycznie powstaje między małżonkami małżeńska wspólność majątkowa obejmująca przedmioty majątkowe nabyte w trakcie jej trwania. Jednakże przed zawarciem związku małżeńskiego małżonkowie mogą zdecydować o przyjęciu rozdzielności majątkowej w formie intercyzy.

Więcej
Udowadnianie winy współmałżonka w procesie rozwodowym

Zgodnie z regulacją prawną, sąd rozstrzyga o rozwodzie gdy uzna, że w małżeństwie nastąpił trwały i całkowity rozkład pożycia małżeńskiego, czyli zerwanie ogółu więzi w sferze fizycznej, duchowej i gospodarczej. Rozróżnia się rozwód bez orzekania o winie oraz rozwód z orzeczeniem winy jednego ze współmałżonków.

Więcej
Co powinieneś wiedzieć o procesie rozwodowym

W Polsce z roku na rok rośnie liczba rozwodów. Co trzecie małżeństwo się rozstaje – w każdym roku tendencja wzrasta. Przyczynami rozstania jest niezgodność charakterów, zdrada, nadużywanie alkoholu przez jednego z małżonków oraz problemy finansowe.

Więcej
Podejrzenie partnera o zdradę

Masz podejrzenia, że Twój partner nie jest wobec Ciebie wierny? Że ostatnio zachowuje się inaczej, wraca o późniejszych godzinach, albo pilnuje swojego telefonu? Nie rób niczego na własną rękę!

Więcej
Wywiad gospodarczy i jego korzyści

Wywiad gospodarczy w biznesie jest to skuteczne i pomocne narzędzie służące do pozyskiwania informacji w obecnych czasach. Czasami jest traktowany, jako nielegalne i szpiegowskie działania.

Więcej

Kontakt