Każdy rodzic bez wahania powie, że największym skarbem jaki posiada są jego dzieci. Wraz z narodzinami dziecka zdecydowanie mniejszą wagę przykłada się do dóbr materialnych, oddałoby się wszystkie pieniądze aby zapewnić zdrowie i szczęście swojej pociesze.
Momentem przełomowym dla mam jest czas, gdy po urlopie rodzicielskim muszą wrócić do pracy. Pojawia się wtedy zasadnicze pytanie: czy oddać ukochane dziecko do żłobka, czy zdecydować się na opiekę niani. Jako że nie każdy maluch czuje się dobrze w grupie z obcymi, a żłobki i przedszkola nierzadko stanowią wylęgarnię chorób, rodzice coraz częściej stawiają na indywidualną opiekę niani.
Opiekunka, której powierzamy swoje dziecko musi być osobą dokładnie sprawdzona. Jak pokazuje nasze doświadczenie, nie warto opierać się tylko na pierwszym dobrym wrażeniu. Casting, rozmowa, czy dzień próbny to niestety za mało, ale móc jednoznacznie orzec, że dana osoba jest godna naszego zaufania.
Z pomocą przychodzi P&P Detektyw. Oferujemy Państwu usługę sprawdzenia wiarygodności i profesjonalizmu niani. Usługa ta polega na wielowymiarowym sprawdzeniu kompetencji jak i pracy niani.

  1. Sprawdzimy dla Ciebie wiarygodność ewentualnych poleceń i rekomendacji – czy dana osoba faktycznie pracowała u rodziny, na którą się powołuje, czy jej opieka była pozytywnie oceniana? Na porządku dziennym zdarzają się niestety sytuacje podrabiania rzekomych rekomendacji. Przed nami nic się nie ukryje, jesteśmy specjalistami od wywiadu środowiskowego.
  2. Sprawdzimy jak wygląda dzień Twojego dziecka pod opieką niani. Czy aktywnie spędza z nim czas, wymyślając kreatywne zabawy? Czy też włącza dziecku TV, a sama zajmuje się sobą? Czy podaje dziecku jedzenie w określonych porach? Czy przykłada się do swojej pracy? Niestety bardzo często na rozmowach kwalifikacyjnych opiekunka przedstawia się jako osobę, która opiera swoją pracę na edukacyjnych zabawach i grach, tymczasem w praktyce wygląda to zgoła odmiennie. Możemy sprawdzić, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami, dzięki sieci doskonale ukrytych kamer i mikrofonów.
  3. Zastanawiasz się, czy Twoja niania interesuje się w Twoim domu czymś więcej niż Twoim dzieckiem? Kolejnym problemem z jakimi spotykają się młodzi rodzice przy zatrudnianiu opieki do dziecka są kradzieże. Nianie, myśląc że ich aktywności w Twoim domu pozostaną niezauważone, często interesują się rozkładem pomieszczeń, zawartością szaf, półek. Przymierzają ubrania, biżuterię, chętnie korzystają z kosmetyków czy perfum Pani Domu. Nie wspominając o kradzieżach drobnej biżuterii czy małych elementów wykończenia i dekoracji wnętrz. Pamiętaj, oko kamery założonej przez P&P Detektyw widzi wszystko.
  4. Jak wyglądają spacery niani z Twoim dzieckiem i aktywności na placach zabaw? Czy podczas nich pije alkohol, pali papierosy? Czy przykłada należytą uwagę, aby dbać o bezpieczeństwo dziecka? Czy podczas spacerów nie spotyka się z podejrzanymi osobami? Dzięki dyskretnej obserwacji bez podejrzeń upewnimy się, czy opieka jest staranna, a Twoje dziecko bezpieczne.

Jeśli stoisz przed wyborem opiekunki dla dziecka, naprawdę warto dokładnie sprawdzić tę osobę. Pamiętaj, że powierzasz jej swój ukochany skarb, jego bezpieczeństwo i zdrowie. Pomożemy Cię się upewnić, czy niania którą zatrudnisz jest faktycznie najlepszą możliwą osobą na tym stanowisku.

Kontakt