Obserwacja ta odbywa się wtedy, gdy małżonkowie zaczynają podejrzewać, że jedno z nich dopuszcza się zdrady. Podejrzenia ta budują na niejednoznacznych zachowaniach się współmałżonka. Wśród typowych zachowań wskazujących na zdradzę małżeńską jest odbieranie przez żonę głuchych telefonów, znalezienie na komórce męża tajemniczego sms-a lub też odkrycie przez męża u żony nowej bielizny nocnej, drogich prezentów, których od niego nie dostała. W takich sytuacjach upokorzony małżonek chce się w trakcie rozwodu zemścić na swoim partnerze, a wtedy, gdy wspólny ich majątek jest znaczny będzie dążył do orzeczenia rozwodu z winy niewiernego partnera, zdając sobie sprawę, że na tym może sporo wygrać. Moja praktyk detektywistyczna uprawnia do stwierdzenia, że swoimi podejrzeniami o niewierność współmałżonka nie można się przed nim zdradzić. Doprowadzić to może do tego, że niewierny małżonek będzie się bardzo pilnował, bądź zatrudni dobrego adwokata, aby odeprzeć zarzut zdrady. Stąd też, obserwacja detektywa powinna odbywać się niezwykle dyskretnie, tak by niewierny partner niczego się nie domyślił. Detektyw podpowiada, że w sytuacji, gdy jeden z małżonków zdradza, a nie planuje się rozwodu, warto gromadzić dowody jego winy na przyszłość, gdyż nie da się wykluczyć, że rozwód wcześniej lub później będzie nieunikniony.

Jako detektyw przyjmuję także zlecenia do przeprowadzenia obserwacji w razie podejrzeń o oszukiwanie przez partnera w inny sposób, niż dopuszczanie się zdrady. Przykładowo, dotyczyć to może ukrywania przez niego majątku lub uprawiania hazardu. W takich przypadkach wskazana jest dyskretna obserwacja detektywistyczna podejrzanego o oszustwo partnera, w ramach której detektyw, profesjonalnie podejrzy czym po pracy podejrzany się zajmuje, na co wydaje pieniądze i czy leczy się na chorobę, którą ukrywa przed partnerem w tajemnicy.

Skorzystanie z moich usług detektywistycznych gwarantuje dyskrecję i skuteczne pozyskiwanie dowodów zdrady małżeńskiej lub innego oszustwa, a przede wszystkim zwiększy szansę na wygraną w procesie rozwodowym.

Kontakt