Prywatny Detektyw Cena – czyli jak jest koszt detektywa?

Dyskretna obserwacja, śledzenie osób, wykrywanie zdrad, a także pozyskiwanie innych niezbitych dowodów to tylko niektóre typowe zadania, które możemy wykonać. Wiele osób zastanawia się, jaki jest koszt detektywa w Krakowie? Wiele zależy od indywidualnej sprawy, dobry detektyw jest w stanie gruntownie zbadać zarówno członków rodziny, jak i kontrahentów lub klientów firmy. Przyjmuje się jednak, że 1 godzina pracy prywatnego detektywa w terenie to min. 300 zł.

Przed zapytaniem o nasze stawki, warto zdawać sobie sprawę, że firmy detektywistyczne ponoszą ogromną odpowiedzialność – często zajmujemy się sprawami bardzo poważnymi, osobistymi i niezwykle delikatnymi.

W ramach świadczonych usług detektywistycznych, po przeprowadzeniu obserwacji lub dokonaniu odpowiednich ustaleń, sporządzamy (wliczone w cenę usługi) szczegółowe sprawozdanie zawierające opis stanu faktycznego. Sprawozdanie to może stanowić dowód prywatny w postępowaniach sądowych oraz przed innymi organami. W razie potrzeby detektywi, wykonujący konkretne działania, mogą złożyć osobiste zeznania przed właściwymi instytucjami.

Przyjmuje się, iż punktem odniesienia jest koszt 1 godziny działań zespołu detektywów w terenie, który wynosi 300 zł brutto (ze wszystkimi kosztami działań np. paliwo).