Biuro Detektywistyczne P&P Piotr Poźniak

Firma świadcząca profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie Krakowa, Małopolski, a także – w razie potrzeby – w województwach Śląskim i Podkarpackim. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.
 

Agencja P&P Piotr Poźniak Detektyw Kraków

Jako profesjonalna firma detektywistyczna specjalizujemy się w sprawach cywilnych, dokumentowaniu zdrad małżeńskich, niewierności partnerskiej, a także w sprawach gospodarczych i biznesowych. W razie potrzeby podejmiemy się także trudnych spraw kryminalnych lub z zakresu cyberbezpieczeństwa komputerowego. Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas.

Właścicielem firmy jest Piotr Poźniak, licencjonowany detektyw z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Usługi detektywistyczne P&P Piotr Poźniak Detektyw Kraków to także zespół wykwalifikowanych specjalistów, detektywów ds. spraw cywilnych i gospodarczych oraz eksperci z zakresu cyberbezpieczeństwa IT. Dobra agencja detektywistyczna w Krakowie? P&P Piotr Poźniak!   
 

Skontaktuj się z nami

 
indywidualne podejście

do każdej sprawy, opieka, wsparcie i doradztwo od pierwszego kontaktu, aż do zakończenia sprawy w sądzie.

Wykwalifikowany zespół

specjalistów i licencjonowanych detektywów, ponad 10 lat doświadczenia w branży detektywistycznej.

 
Kontakt 24/7

Rozumiemy, że są sprawy, kiedy nie można czekać. W razie potrzeby oferujemy kontakt, wsparcie i działania operacyjne w systemie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 
Indywidualna wycena

Każdą sprawę traktujemy i wyceniamy indywidualnie. Przyjmuje się, że punktem odniesienia jest tutaj koszt 1 godziny działań zespołu detektywów w terenie, który wynosi 300 zł brutto (ze wszystkimi kosztami działań np. paliwo).