Usługi detektywistyczne dla osób prywatnych - Detektyw Piotr Poźniak

Nasze biuro detektywistyczne w Krakowie specjalizuje się w sprawach cywilnych i gospodarczych. W ramach usług oferujemy takie działania i ustalenia jak: sprawy rodzinne, dowody zdrady do sądu, weryfikacja wierności partnera czy małżonka, obserwacja i osób, ustalenia majątkowe, poszukiwanie osób, ustalenie miejsca zamieszkania osoby, poszukiwanie mienia, wykrywanie urządzeń szpiegujących, spisywanie stenogramów, a także w razie potrzeby sprawy karne.

Prywatny detektyw P&P Piotr Poźniak to specjalistyczna firma pomagająca w sprawach cywilnych w Krakowie i okolicach. Pomagamy w takich kwestiach jak: sprawy rozwodowe, podział majątku i, sprawy spadkowe, powództwa cywilne i wiele innych. Interesują Cię inne, niestandardowe usługi detektywistyczne? Skontaktuj się z nami!

Wykonujemy badania genetyczne w laboratorium i ekspertyzy (DNA, daktyloskopia, fonoskopia). Zbieramy dowody, dokumentujemy przypadki zdrady i niewierności partnerskiej i małżeńskiej. Pomagamy w takich kwestiach jak ustalanie kontaktów intymno-towarzyskich. Dobry detektyw od zdrad z Krakowa? P&P Piotr Poźniak.

Współpracujemy z kancelariami adwokackimi specjalizującymi się w zdradach i rozwodach. Wiele osób decyduje się skorzystać z pomocy profesjonalnego detektywa w sądzie, bo zwiększa to szanse na uzyskanie korzystnego wyroku. Oferujemy pomoc w sprawach rozwodowych od samego początku, podejrzeń w stosunku do małżonka, aż do zakończenia sprawy w sądzie.

Nasza specjalność to dyskretna obserwacja detektywistyczna, dokumentowanie przypadków zdrady, zbieranie dowodów niewierności małżeńskiej. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć dobre biuro detektywistycznie ze specjalizacją rozwody? Już dłużej szukać nie musisz.

Usługi detektywistyczne dla biznesu w Krakowie i okolicach

Masz wątpliwości co do wiarygodności partnera biznesowego czy wspólnika? Klient zalega Ci z fakturą i twierdzi, że nie ma z czego zapłacić? Pracownik korzysta z firmowego samochodu czy sprzętu do prywatnych celów? Oferujemy pomoc w takich sprawach jak profesjonalna obserwacja osób i mienia w Krakowie oraz okolicznych województwach.

Podejrzewasz, że były wspólnik działa na Twoją szkodę? Masz podejrzenia, że konkurencja podejmuje wobec Twojego biznesu nieuczciwe działania lub nawet stosuje podsłuchy w Twoim biurze, lokalu czy innych miejscach pracy? Zajmujemy się wykrywaniem oszustw gospodarczych, nieuczciwej konkurencji, monitorowaniem i weryfikacją pracowników. W zakresie naszej działalności są też takie usługi jak windykacja, czy pomoc w sprawach gospodarczych w sądzie. Dobra agencja detektywistyczna od spraw gospodarczych? Tylko P&P Piotr Poźniak Detektyw Kraków.

Przedsiębiorca wie, jak ważne są tajemnice handlowe danej firmy. Masz podejrzenia, że ktoś może inwigilować Twoją działalność? Chcesz mieć pewność, że siedziba firmy nie jest na podsłuchu? Zajmiemy się tym, oferujemy wykrywanie podsłuchów w Krakowie i okolicach przy pomocy profesjonalnego sprzętu.

Każdy, kto prowadzi biznes, prędzej czy później spotka się z sytuacją, gdy pojawia się problem z wyegzekwowaniem należności za wykonaną pracę czy pobrany towar. Niezapłacona faktura? Przeciągające się opóźnienia w płatnościach i problemy z wyegzekwowaniem długu? Jako agencja detektywistyczna do spraw gospodarczych znamy to bardzo dobrze. Współpracujemy ze skuteczną firmą windykacyjną i wspólnie pomożemy Ci odzyskać pieniądze.