Dlatego też często mówi się, że to ostatni moment żeby się wyszaleć. Brzmi groźnie? Słusznie…
Niestety szaleństwa te powodują, że narzeczeni (zwykle panowie, znacznie rzadziej panie) tracą poczucie kontroli i, nie zważając na konsekwencje, bez pamięci oddają się zabawie.
W naszej pracy detektywistycznej niejednokrotnie zajmowaliśmy się obserwacją przyszłych panów młodych na ich wieczorach kawalerskich. Zabawa sowicie zakrapiana alkoholem często nie kończyła się dobrze.
Kraków jest miejscem systematycznie wybieranym na organizację wieczorów kawalerskich. Nierzadko imprezy te odbywają w Krakowie również kawalerowie z zagranicy. Nic dziwnego, w stolicy małopolski mamy bardzo wiele klubów tanecznych, a ceny jak na europejskie normy są dość przystępne. Zwykle takie przyjęcia rozpoczynają się od niewinnej kolacji, później impreza zaczyna się rozkręcać… Wraz z kolejnymi kieliszkami alkoholu panowie tracą resztki oporu i przyzwoitości. Bardzo często odwiedzane są kluby go-go ze striptizem. Koledzy zamawiają dla przyszłego pana młodego specjalny taniec. Niestety – często nie kończy się na samym tańcu.
Panowie tracą rozum i faktycznie dopuszczają się zdrady na wieczorze kawalerskim.
Agencja detektywistyczna P&P Detektyw realizuje usługi obserwacji na wieczorach kawalerskich i panieńskich. Dyskretnie śledzimy kroki imprezowiczów, obserwację prowadząc od początku przyjęcia aż do rana. Nasze zlecenie obejmuje również obserwacje w klubach nocnych odwiedzanych przez grupę bawiących się panów.
Narzeczone, obawiając się puszczenia swoich wybranków na takie wyjście, decydują się, za naszym pośrednictwem, „towarzyszyć im” w zabawie. I dostają potwierdzenie wierności, albo zdrady. Zdrada na wieczorze kawalerskim się przecież nie liczy! Po ślubie będę już przykładnym mężem! - takie tłumaczenie nasze rozczarowane przyszłe panny młode słyszały nieraz.
Twój wybranek organizuje wieczór kawalerski w Krakowie?
Obawiasz się, jak potoczy się zabawa?
Zdradzał lub okłamywał Cię wcześniej?
Nie musisz się stresować i zamartwiać!
Sprawdzimy go dla Ciebie. Jeśli zdradzi, na pewno dowiesz się o tym pierwsza, a my dostarczymy Ci twardych dowodów.

Kontakt