O nas

Detektyw Kraków

O nas

Biuro Detektywistyczne P&P Piotr Poźniak powstało, dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanych detektywów, mających uprawnienia licencyjne. Nasz zespół posiada długoletnie doświadczenie w usługach detektywistycznych, znających się na działaniach operacyjnych wykorzystywanych przy realizowaniu różnych zleceń, gdzie najważniejszy jest dla nas wynik oraz sukces w działaniu.

Specjalizujemy się w sprawach cywilnych, udokumentowaniu zdrady, niewierności partnerskiej oraz spraw gospodarczych i bezpieczeństwa IT. Podejmiemy się również ciężkich i trudnych spraw kryminalnych.

Wszystkim osobom kontaktującym się z biurem zapewniamy i gwarantujemy anonimowość i poufność w przekazywanych nam informacjach, jak i również podczas przebiegu realizowanej sprawy.

Agencja detektywistyczna Kraków

Nasze działania wykonujemy niezauważalnie i w pełnej dyskrecji, dzięki czemu mogą być Państwo pewni nie ujawnieniu naszych działań detektywistycznych niepożądanym osobom, dostarczając sprawdzonych i oczekiwanych informacji wraz z materiałami dowodowymi.

Z przeprowadzonych czynności sporządzamy dokładne sprawozdanie dla Klienta, do którego dołączamy zgromadzony materiał dowodowy w postaci zdjęć, nagrań audio i wideo, które mogą być wykorzystane w procesach sądowych. Na życzenie Klienta występujemy w roli świadków.

Jesteśmy gotowi na wszelkie działania i do dyspozycji 7 dni w tygodniu, przez 24h na dobę na terenie całej Polski. Nie pobieramy opłat za wstępne konsultacje. Możliwy dojazd do Klienta po wcześniejszych uzgodnieniach.

Kontakt