Po czym poznać zdradę partnera? Czy mąż mnie zdradza?

Będąc w związku zdarzają się sytuacje, że podejrzewamy partnera o nieszczerość, a często nawet zdradę. Czasami dzieje się tak na podstawie przeczuć, a czasem pojawiają się pewne sygnały zwiastujące, że coś jest na rzeczy. Jak rozpoznać zdradę? Jakie są pierwsze sygnały mogące sugerować niewierność partnera? Na co zwrócić uwagę?

Zacząć należy od analizy, czy w jakiś sposób zmieniła się rutyna codziennego dnia partnera. Pozostawanie w pracy po godzinach, praca w innych niż dotychczas porach, dodatkowe zajęcia – to sygnał, że partner może mieć przed Tobą jakąś tajemnicę.

Kolejną czerwoną flagą będą delegacje - zbyt częste i zbyt długie. Dodatkowo zwróć uwagę, czy jeśli pytasz partnera o szczegóły jego pracy, próbujesz porozmawiać o jego zawodowych sprawach – odpowiada rzeczowo, czy raczej zbywa Cię półsłówkami. Jeśli faktycznie nagle ma więcej obowiązków zawodowych powinien bez zająknięcia móc odpowiedzieć Ci na Twoje pytania.

Przejdźmy dalej – wygląd Twojego partnera. Czy coś ostatnio zmieniał? Nowa fryzura? Zrzucił wagę? Zaczął bardziej dbać o swoją formę? Kupił karnet na siłownię? Zastanawiasz się pewnie co się stało, że przez tyle lat nie mogłaś namówić go, aby ruszył się z kanapy, a teraz ciężko odciągnąć go od gry w squasha? Dla kogo te nagłe starania? Czy to kryzys wieku średniego, czy raczej stoi za tym chęć spodobania się innej kobiecie?

Do tej pory był raczej typem domatora, a ostatnio podejrzanie często ma ochotę na spotkania z kolegami? Nagle zaczął interesować się piłką nożną i nie może sobie odmówić wyjścia na mecz do pubu? Zastanów się, czy aby na pewno są to koledzy. Być może wychodzi, aby spotkać się z inną kobietą.

Zwróć uwagę jak wyglądają wasze relacje. Czy interesuje się Twoim życiem? Czy ciekawi go, jak spędziłaś dzień? Czy robicie wspólne plany? Czy mówi o Waszej wspólnej przyszłości? Czy wychodzi z inicjatywą spędzania z Tobą czasu, proponuje wyjścia czy podróże? A może czujesz się pominięta w jego życiu? Idąc dalej – jak wygląda Wasze współżycie? Czy stroni od niego, ma mniejszą ochotę na seks? Są to niestety alerty mówiące jasno i wyraźnie – w moim życiu jest inna kobieta.

Kolejnym sygnałem sugerującym, że może mieć kochankę jest niespodziewana poprawa humoru Twojego partnera. Zwykle znudzony życiem, narzekający na pracę i rutynę dnia codziennego nagle ożywił się jak nastolatek. Przypomina Ci młodziaka, który właśnie przeżywa swoją pierwszą miłość. Niestety – takie „bujanie w obłokach” może wskazywać, że ma romans.

Czy zdarzyło Ci się przyłapać partnera na prowadzeniu rozmów telefonicznych na osobności? Albo nagłym kończeniu tych rozmów gdy wchodzisz do pokoju? A może ukradkiem z kimś SMS-uje? Wcześniej zostawiał telefon czy komputer na widoku, a teraz nie spuszcza go z oka? Zakłada hasła dostępu do swojego laptopa? Nie pozwala Ci dotykać jego telefonu? Zastanów się, czy czasem nie ma czegoś do ukrycia?

Mówi się, że kobiety są bardziej spostrzegawcze od mężczyzn, a zdolność tę nazywa się po prostu kobiecą intuicją. Oczywiście, możesz coś podejrzewać, domyślać się. Ale tak naprawdę sama nie upewnisz się na 100% czy Twój partner faktycznie dopuścił się zdrady. Jako bezpośredni podmiot tej relacji nie masz wglądu co dzieje się za Twoimi plecami. Biuro detektywistyczne P&P w Krakowie oferuje Ci profesjonalne wsparcie i pomoc w tej sytuacji. Sprawdzimy dla Ciebie, co robi Twój partner, gdy nie jest z Tobą. Rozwiejemy wątpliwości czy faktycznie ma kochankę. Dzięki dyskretnej obserwacji sprawdzimy jak i z kim spędza czas. Możemy „towarzyszyć” mu w delegacji, po pracy, w wolnym czasie. Pamiętaj, że tylko profesjonalne, rzeczowe i jakościowe dowody mogą być wykorzystywane w sądzie przy rozprawie rozwodowej.

Zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem, jeśli podejrzewasz partnera o zdradę. Z naszym biurem detektywistycznym skończy się Twój koszmar napędzany podejrzeniami i wątpliwościami – przedstawimy Ci sprawę i dowody czarno na białym.